Ubytovanie

Ubytujte sa v náručí prírody, na Zelenej Vode kúsok od Nového Mesta nad Váhom a užite si výhľad na krásnu prírodu s Považským Inovcom v pozadí so siluetou hradu Tematín v diaľke. 

12 hotelových izieb prešlo rekonštrukciou a dnes sa tešia čistým líniám a modernému štýlu, ktorý prináša pohodlie domova. Súčasťou každej elegantne zariadenej izby je manželská posteľ alebo 2 oddelené postele s luxusnými vysokými matracmi, kúpeľňa so sprchovým kútom, písací stôl, priestranná zabudovaná šatníková skriňa pre Vaše pohodlie ako aj uteráky spolu s toaletnými potrebami. Všetky izby disponujú balkónom s výhľadom do záhrady a sú nefajčiarske. Pomedzi stromy alebo z vyšších poschodí vidno aj časť jazera. V celom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Ponúkame dvojlôžkové izby typu KOMFORT a KOMFORT+ s rovnako elegantne vybavenými izbami, avšak s rôzne zariadenými kúpeľňami.

Apartmány sú ideálne pre rodiny s deťmi alebo väčšie skupinky hostí. Sú vybavené spálňou s manželskou posteľou, izbou s dvomi oddelenými lôžkami a spoločnou obývačkou s pohovkou.