Ubytovanie

Ubytujte sa v náručí prírody, priamo v rekreačnej oblasti Zelená Voda pri Novom Meste nad Váhom. Výhľad na krásnu prírodu s jazerom a Považským Inovcom v pozadí sa Vám naskytne z každej izby nášho hotela. 

14 hotelových izieb prešlo rekonštrukciou a dnes sa tešia čistým líniám a modernému štýlu, ktorý prináša pohodlie domova. Súčasťou každej elegantne zariadenej izby je manželská posteľ alebo 2 oddelené postele s luxusnými vysokými matracmi, kúpeľňa so sprchovým kútom, TV s plochou obrazovkou, písací stôl, priestranná zabudovaná šatníková skriňa pre Vaše pohodlie ako aj uteráky a osušky spolu s toaletnými potrebami. Všetky izby disponujú balkónom s výhľadom na jazero a sú nefajčiarske. V celom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Ponúkame dvojlôžkové izby typu KOMFORT a KOMFORT+ s rovnako elegantne vybavenými izbami, avšak s rôzne zariadenými kúpeľňami.

Apartmány sú ideálne pre rodiny s deťmi alebo väčšie skupinky hostí. Sú vybavené spálňou s manželskou posteľou, izbou s dvomi oddelenými lôžkami a spoločnou obývačkou s pohovkou.