Reštaurácia a kaviareň

Raňajky pre hostí sú podávané od 7.00 – 10.00.

Raňajky sú u nás veľkoryso poňaté vo forme teplého a studeného bufetu. Naviac, pokiaľ sa zdržíte viac dní, oceníte, že sa v týždni ponuka obmieňa a vždy sa môžete tešiť na niečo nové. Samozrejmosťou je kvalitná káva a čaje.

Tých, ktorí radi začínajú deň porciou zdravia, určite poteší, že podávame jogurty, cereálie, ovsené vločky, džúsy, čerstvé ovocie a zeleninu.

Môžete mať u nás anglické raňajky a dať si volské oko so slaninou alebo párky. Pripravujeme tiež tradičný vajíčkový chlebík, miešané vajíčka a mnoho ďalšieho. V ponuke studeného bufetu je i výber kvalitnej šunky, salámy a syrov a samozrejme sladké i slané pečivo.

 

Reštaurácia je momentálne otvorená iba na vopred dohodnuté svadby, oslavy a eventy.

 

Kaviareň s vynikajúcou kávou Piacetto

Svetoznáma talianska značka Piacetto Espresso symbolizuje vášeň, inšpiráciu a relax.

Vynikajúcou kávovou zmesou Arabica a Robusta ponúka hosťom najvyšší pôžitok z tradičného talianskeho espressa. Piacetto Espresso v spolupráci s Rainforest Alliance podporuje udržateľné zlepšovanie životných podmienok ľudí a zachovanie prírody v krajinách, kde sa káva pestuje. Túto značku má na svedomí známy kávový someliér Graziano Chessa. A za to mu môžeme povedať jediné: „Grazie“!

 

Otváracie hodiny

Kaviareň

Po 7:00 -19:00
Ut 7:00 - 19:00
St 7:00 - 19:00
Št 7:00 - 19:00
Pi 7:00 - 19:00
So 7:00 - 19:00
Ne 7:00 - 19:00
 

Reštaurácia a kaviareň